Informacija telefonu: +370 683 87825

Tekstilinės lubos


Tekstilinės lubos Pongs – tai vienintelė originali užpatentuota lubų technologija pasaulyje.

Tekstilinės lubos Pongs – tai sudėtingas unikalus audinys – poliesteris (kaip drabužiai) – impregnuotas poliuretanu, kuris įleidžiamas į specialius PVC profilius (tvirtinamas „klipsais”), sumontuotus pagal patalpos perimetrą viršutinėje sienos dalyje arba ant pagrindinių lubų. Pritvirtinta „klipsais” prie profilio pagal visą patalpos perimetrą medžiaga įtempiama ir padaromas idealiai lygus paviršius. Minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų tik 9 mm, o gipskartonis ar kabinamosios lubos nusileidžia 9 cm.
Pagrindinė Pongs audinio paskirtis – atkartoti įprastas baltas lubas, tačiau idealios geometrijos, be sandūrų, įtrūkimų, glaistymo ir perdažymo, iš viso per kelias valandas.

Pongs turi daugybę galimybių, kuriant įvairias dideles konfigūracijas, meniškai dekoruojant arba naudojant plačiaformatę spaudą su bet kokiu  piešiniu pagal Jūsų pasirinkimą, nežymiai padidinant jų vertę.

Be to, Pongs buvo sukurtas naujas užpatentuotas audinys su mikroperforacija, rekomenduotas lubų ir sienų apdailai patalpose, kuriose būtina užtikrinti efektyvią vidutinių ir aukštų dažnių garso absorbciją patalpose, kur klausomasi muzikos, žiūrimi filmai su namų kino sistema.

Įsirengę tekstilinės lubas, Jūs ilgam pamiršite įtrūkimus ir būtinybę ateityje remontuoti lubas. Jūsų namuose bus nepriekaištingos lubos be nuolatinio remonto. Jos ilgam išsaugos puikų vaizdą vonios kambariuose ir baseinuose.

Lubos nedegios, ekologiškai švarios (rekomenduojamos naudoti vaikų gydymo įstaigose) ir bekvapės. Jos kvėpuoja, bet didelio atsparumo drėgmei dėka lubos puikiai apsaugos Jus tuo atveju, jeigu užlietų kaimynai arba butas būtų užlietas, prakiurus stogui.

Sujungus aukštos klasės žaliavą  su unikalia gamybos technologija, gaunamas produktas, atitinkantis visus reikalavimus, kurie šiuo metu keliami apdailos medžiagoms. Sukurta, naudojant naujausias technologijas, Pongs sistema tikriesiems santūrių klasikinių interjerų vertintojams suteikia galimybę visada patenkinti bet kokio galimo stiliaus reikalavimus.

Tekstilinės lubos tinka elegantiškiems ir komfortiškiems gyvenamųjų patalpų ir biurų interjerams kurti, o taip pat naudojamos gamybinėse patalpose.

Sertifikuoti Enviro-labefied produktai
2008-2021 © UAB Studios, Lubų sprendimai | Tel. +370 683 87825 | El. paštas: info@lubusprendimai.lt
Sprendimas: Casas.lt