Informacija telefonu: +370 683 87825

Naujiena NR.: 2


pvclubos.jpgĮtempiamosios lubos – ir klaipėdiečių būstų grožiui

Kuriantis naujame būste ar atliekant remontą nemažai klausimų kyla dėl lubų apdailos – juk kiekvienas norime, kad jos būtų sutvarkytos greitai ir ilgai džiugintų akį. Šiuolaikišką sprendimą siūlo bendrovė “Studios”, pirmoji uostamiesčio gyventojams pristatanti įtempiamąsias lubas.

Praėjusioje parodoje “MoNa 2008″ bendrovės stendai sulaukė didžiulio svečių susidomėjimo. Nieko keista – juk modernios įtempiamosios lubos ne tik puikiai atrodo, taupo erdvę ir atveria daug galimybių stilingam interjerui kurti, bet ir džiugina demokratiškomis kainomis.

Idėją daryti lubas, tvirtinant medžiagą prie karkaso, plėtojo išradingieji prancūzai. Tad ir šios lubos pradėtos vadinti tiesiog prancūziškomis, arba “barisoliu” – pagal išradėjo “Barrisol” pavadinimą.

Dvejus metus veikianti įmonė “Studios” siūlo autentiškas Prancūzijos bei Šveicarijos gamintojų įtempiamąsias lubas, kurios padės sukurti unikalų jūsų namų stilių.

Lietuviai jau spėjo pamėgti šviečiančias, veidrodines lubas, bet šios rūšys – tik maža dalis iš visos siūlomos įvairovės. Matinės, su zomšos arba žvaigždėto dangaus efektais, akustinės, įtempiamosios lubos bei sienos su jūsų pasirinktos fotografijos atspaudu; daugiau kaip 200 spalvų ir atspalvių nuo “metaliko” iki aksomo efekto – viskas jūsų būsto savitumui. Įtempiamosiose lubose, kaip ir paprastose, galima sumontuoti bet kurias apšvietimo, kondicionavimo, signalizacijos sistemas.

Šios lubos universalios – tinka butų, baseinų, biurų, servisų, ligoninių, komercinių centrų, viešbučių, konferencijų salių, gamybinių ir kitų viešos paskirties patalpų įrengimui. Jos antibakterinės, nedegios, ir turi šių savybių sertifikatus.

Pasirinkę įtempiamąsias lubas, laimėsite daugeliu požiūriu, mat jos, ekologiškai švarios ir idealiai lygiu paviršiumi, įrengiamos ypač greitai – be dulkių, šiukšlių, kenksmingų atliekų ar kvapų, Įtrūkimų jose neatsiranda net pastatui „vaikštant”, o tai būdinga naujos statybos namams, kurie dar nėra natūraliai nusėdę.

Daugiau apie praktišką technologiją ir jos pranašumas sužinosite paskambinę mob. tel. 8 683 87825 ir parašę elektroniu paštu info@lubusprendimai.lt. Galime susitarti dėl susitikimo UAB “Studios” biure, kuris įsikūręs adresu Minijos g. 2, III korpusas. Mūsų tinklalapis internete – www.lubusprendimai.lt.

Ugnė ŠALTENYTĖ
2008-11-15
© 2008 Vakarų ekspresas

 

 

Įtempiamosios lubos – vienas paprasčiausių ir praktiškiausių sprendimų

Dar visai neseniai lubas baltindavome, klijuodavome tapetais, putplasčiu, daug laiko ir jėgų iššvaistydavome glaistydami, dažydami, o rezultatus vargiai galėdavome pavadinti idealiais. Taip apdailintas lubas gana greitai reikia atnaujinti: perdažyti, baltinti ir nuolat patirti tuos pačius remonto keliamus rūpesčius – šiukšles, dulkes, kvapą ir kitus „džiaugsmus”. Alternatyva tokiems įprastiems sprendimams – idealiai lygios, ilgaamžės, atsparios drėgmei, patvarios, higieniškos, nedegios įtempiamosios lubos, atskleidžiančios neribotas estetinių sprendimų galimybes.

Įtempiamosios lubos – vienas paprasčiausių ir praktiškiausių sprendimų norint greitai ir visiškai atnaujinti ar pakeisti interjerą. Jos tinka ir viešosioms, ir privačioms patalpoms: butams, biurams, restoranams, parduotuvėms, barams, viešbučiams, salonams, muziejams. Tai taip pat puikus sprendimas specifinėms ir problemiškoms patalpoms – baseinams, vonios kambariams, ligoninių palatoms, stomatologiniams kabinetams, net operacinėms, gamybinėms patalpoms, pavyzdžiui: laboratorijoms, kepykloms, maisto produktų perdirbimo cechams.

Šios lubos įrengiamos gana greitai baigiant visus remonto darbus. Norint jas sumontuoti nebūtina stabdyti veiklos patalpoje, išnešti baldų, patirti kitų remonto nepatogumų. Esama apdaila nebus sugadinta, o įtempus lubas taip pat nereikės nieko dailinti. Tai idealus sprendimas norint paslėpti kokius nelygumus, įtrūkimus, laidus ar vamzdžius. Tokios lubos gali uždengti šildymo sistemą, garso izoliaciją, net kai laikui bėgant pastate atsiranda skilimo siūlių, šios lubos nepakinta. Jos yra antistatinės, todėl netraukia dulkių, vadinasi, jų beveik nereikia valyti, o jei kartais prireikia – tai visiškai paprasta, mat jas galima plauti. Šios lubos neblunka nuo saulės, yra atsparios viskam, išskyrus aštrius daiktus ar pjaustymą.

Įtempiamosios lubos, gali būti skirtingų atspalvių bei faktūrų. Specialistų teigimu, Lietuvoje šiuo metu populiariausios lakuotos, atspindinčios ir praplečiančios bei palengvinančios patalpos erdvę lubos. Taip pat siūlomos matinių, satininių, tradicinių faktūrų lubos. Labai neįprastai atrodo įvairių spalvų marmuro, smėlio imitacijos, metalo atspalvių ir blizgesio lubos. Šios srities naujovė – perforuotos, įvairių spalvų lubos. Vienas iš šios medžiagos išskirtinumų – galimybė lanksčiai prisitaikyti, keisti, kurti patalpos formą. Ši plėvelė gali būti išlenkiama aplink stulpą, derinama su gipso kartono plokštėmis, o sumontavus specialų karkasą tampa reljefinė.

Įtempiamosios lubos gali tapti ir jaukios, tolygios šviesos šaltiniu. Peršviečiamos lubos skleidžia malonią spalvotą šviesą. Šiuo atveju naudojami liuminescenciniai šviestuvai ir taikomas vienintelis reikalavimas – bent 20 mm atstumas tarp tikrųjų ir įtempiamųjų lubų, kitaip gali matytis paslėptos lempos. Po plėvele sumontavus kintamo intensyvumo šviesos šaltinį ir įsirengus vientisas ar sudėtingų derinių, įvairių raštų ir formų įtempiamąsias lubas galima mėgautis unikalia patalpos atmosfera.

Dar vienas šios dangos pranašumas – ji nedegi. Plėvelė neleidžia plisti liepsnoms, išskiria mažai dūmų, neskleidžia toksinių dujų, nesilydo. Ši danga išsiskiria termoizoliacinėmis ypatybėmis, mat tarp tikrųjų ir įtempiamųjų lubų yra oro tarpas. Šios lubos dar išsiskiria geromis garso izoliacijos ypatybėmis. Be to jų danga gali būti atspari mikrobams bei grybelinės kilmės bakterijoms. Ši technologija leidžia įtempiamąsias lubas saugiai naudoti patalpose, kurioms keliami ypatingi higienos reikalavimai: medicinos įstaigose, maisto apdirbimo cechuose ir kt.

Pagrindinis montuotojo uždavinys – tiksliai išmatuoti lubas. Dengiamoji įtempiamoji plėvelė gali būti montuojama bet kokiame aukštyje, mažiausias atstumas nuo tikrųjų lubų – tik 6 mm. Plastikiniai arba aliumininiai profiliai gali būti montuojami ir prie sienos, ir prie lubų. Yra sukurti net specialūs jungiamieji profiliai, leidžiantys didesnėse patalpose beveik nematomai sujungti plėvelės gabalus.

Lubos montuojamos patalpoje pakėlus temperatūrą, kad plėvelė suminkštėtų ir taptų tąsi. Tuomet lubas lengva montuoti, o temperatūrai krintant jos traukiasi, tempiasi ir tampa tarsi būgnas. Taigi, pats montavimas užtrunka vos keletą valandų.

Įtempiamųjų lubų paviršius visiškai lygus, tartum ramaus ežero. Jei pasirinkote lakuotą medžiagą, jose tviska pasaulio žaismas – šviesa, formos, spalvos; atstumai padidėja, linijos nusitęsia ir erdvės pabaiga tampa neapčiuopiama. O įtemptos matinės lubos atspindi tik šviesos šaltinius.

Įtempiamąsias lubas lengva priderinti įvairiuose interjeruose, jas naudojant, paprasta įrengti įvairias erdvines konstrukcijas, taip pat visų rūšių vėdinimo angas, signalizaciją ir apšvietimą. Be to, taip paslėpsite įtrūkius, vamzdžius, laidus ir kitus lubų defektus. Po lubomis galima paslėpti ir neestetiškai atrodančią šildymo sistemą.

Sertifikuoti Enviro-labefied produktai
2008-2021 © UAB Studios, Lubų sprendimai | Tel. +370 683 87825 | El. paštas: info@lubusprendimai.lt
Sprendimas: Casas.lt