Informacija telefonu: +370 683 87825

Naujiena NR.: 1


Kviečiame apsilankyti parodoje “MoNa 2008″ Klaipėdoje, š.m. Rugsėjo 24-27 dienomis!

Parodos data: 2008 m. rugsėjo 24-27 d.

Vieta: Klaipėdos miesto Ledo arena (Šilutės pl. 48)

Darbo laikas:

rugsėjo 24-26d. nuo 10 iki 19 val.

rugsėjo 27 d. nuo 10 iki 17 val.

Renginio tema: Žmogaus būsto įrengimo, apipavidalinimo bei patogaus gyvenimo būdo jame paroda.

Dizainerės įrankis – vaizdinė apgaulė

Dizainerės įrankis – vaizdinė apgaulė © Bendrovės “Naderna” nuotr. Antrininkas: vaizdą atspindinčios blizgiosios lubos gerokai praplečia erdvę Kaip išilgą patalpą paversti gerokai aukštesne, o esamiems plotams suteikti dar daugiau apimties. Su tokiomis esminėmis užduotimis teko susidurti interjero dizainerei Rimai Frolovai kuriant pagrindinę triaukščio būsto erdvę.

Plūduriuojantis televizorius

Klaipėdietei teko griebtis vos kelių nedidelių gudrybių, kad įgyvendintų pageidaujamą iliuziją. Pirma tam padėjo didžiojoje svetainės dalyje įrengtos blizgiosios, šiek tiek patamsintos įtempiamosios lubos.

Pasak R.Frolovos, užsakovai pageidavo ne tik modernaus, originalaus, bet ir efektingo interjero, todėl tam šis sprendimas puikiai tiko.

Pašnekovė pripažino, jog tokios vaizdą atspindinčios lubos kaip ir sudėtingos montuojamos apšvietimo sistemos nėra pigus malonumas. Tačiau jos padeda netikėtai modeliuoti erdvę ir kurti įdomius vaizdus.

Netikėtumo svetainės poilsio zonai suteikė ir sienų tapyba. Vienoje erdvės pusėje dailininko sukurtas paveikslas tapo fonu plačiaekraniam televizoriui. Pagal menininko pateiktą siužetą jis tarsi tyvuliuoja vandenyje.

“Tai buvo būsto šeimininkų sumanymas. Tokį pageidavimą teko išgirsti pirmąkart, tačiau galutiniu rezultatu esu patenkinta – sprendimas atrodo įdomus, nestandartinis. Galbūt kai kam per daug vaizdų, tačiau juk ir televizorius ne visada būna įjungtas”, – šypsojosi dizainerė.

Sertifikuoti Enviro-labefied produktai
2008-2021 © UAB Studios, Lubų sprendimai | Tel. +370 683 87825 | El. paštas: info@lubusprendimai.lt
Sprendimas: Casas.lt