Informacija telefonu: +370 683 87825

Lubų sprendimai

Šviečiančios lubos ir sienos


Unikalus pagal savo galimybes  produktas – TRANSPARENT – tai pusiau skaidrios, praleidžiančios šviesą lubos ir sienos, skirtos specialiems šviesos efektams sukurti Jūsų namuose. Medžiaga išsklaido, sušvelnina šviesą, krentančią iš viršaus, tokiu būdu lygiai paskirstydama apšvietimą, ir lubos tampa šviečiančios.

Naujos šviesos technikos sistemos sunaudoja dešimtis kartų mažiau elektros energijos negu tradiciniai apšvietimo šaltiniai, veikia fantastiškai ilgai – pakeisti šviesos šaltinius reikės kartą per 10 metų. Šviesa tampa valdoma – Jūs galite bet kuriuo momentu pakeisti apšvietimo spalvą iš galimų atspalvių, prislopinti arba, atvirkščiai, sustiprinti jo ryškumą.

Jūsų pageidavimu apšvietimas gali pats tolygiai keisti savo spalvą nustatytame diapazone: pavyzdžiui, nuo žydro iki violetinio arba nuo rožinio iki oranžinio.

Plevenančios lubos, šviesos piano ir vitražai bei kitos šviesos instaliacijos – visa tai gali tapti unikaliu būtent Jūsų interjero apšvietimo sprendimu, ta savita detale, kuri Jūsų interjerą padaro nepakartojamą ir nepanašų į jokį kitą.

Sertifikuoti Enviro-labefied produktai
2008-2021 © UAB Studios, Lubų sprendimai | Tel. +370 683 87825 | El. paštas: info@lubusprendimai.lt
Sprendimas: Casas.lt