Informacija telefonu: +370 683 87825

Lubų sprendimai

Idealiai lygios lubos


Idealiai lygios lubos įrengiamos tik naudojant įtempiamųjų lubų technologiją – specialus audinys arba PVC plėvelė yra pritvirtinama prie profilių ir įtempiama, išgaunant absoliučiai lygias lubas. Patalpose iki 5,5 m pločio lubos gaminamos iš vientiso audinio, išvengiama sujungimų. Naudojant šią technologiją, išsaugosite maksimalų patalpų aukštį – dėl naudojamo profilio, lubos nusileidžia tik 9 mm, tuo tarpu gipskartonio lubos nusileidžia net 9 cm. Lubose galima sumontuoti bet kokių formų bei dydžių šviestuvus, vėdinimo įrangą, signalizaciją, priešgaisrinę sistemą.

Naudojant įtempiamųjų lubų technologiją, nepriekaištingas lubų įrengimas trunka tik kelias valandas. Tokios lubos gali būti įrengiamos jau gyvenamose patalpose, nereikalingi glaistymo ar dažymo darbai, patalpos paliekamos švarios. Šio tipo lubos ilgam išsaugo puikų vaizdą net vonios kambariuose, baseinuose.

Audinį bei PVC plėvelę galite pasirinkti iš daugiau kaip 200 spalvų ir atspalvių, įskaitant blizgias, matines, aksomines, metalik tipo ir pusiau skaidrias įtempiamųjų lubų dangas – tai plačiausia erdvė Jūsų fantazijai. Lubos su lakuota danga vizualiai didina erdvę, jose atsispindi kitos interjero detalės ir Jūsų patalpa įgyja tam tikro žavesio. Pasirinkus aksominę arba marmurinę dangą, Jūsų interjeras atrodys prabangiai ir solidžiai. Vertinantiems klasikinį stilių galime pasiūlyti matinės tekstūros lubas su pasteliniais atspalviais ir bet kokiu įmanomu retušuotu vaizdu ant jų.

Sertifikuoti Enviro-labefied produktai
2008-2021 © UAB Studios, Lubų sprendimai | Tel. +370 683 87825 | El. paštas: info@lubusprendimai.lt
Sprendimas: Casas.lt