Informacija telefonu: +370 683 87825

Įtempiamos PVC lubos


Įtempiamos PVC lubos yra iš plonos tvirtos elastingos vinilo plėvelės (Polivinilo chloridas), kuri veikiant padidinta temperatūra, ištempiama ir tvirtinama ant profilio, sumontuoto pagal patalpos perimetrą viršutinėje sienos dalyje arba ant pagrindinių lubų. Įtempiamųjų PVC lubų įrengimo rezultatas – patalpos aukštis sumažėja iš viso 2,5 cm, o gipskartonis ar kabinamosios lubos „pavagia” mažiausiai 9 cm. Optiškai šios lubos gali smarkiai padidinti jos apimtį.

Daugiau kaip 200 spalvų ir atspalvių, įskaitant metaliką, blizgias, matines, aksomines ir pusiau skaidrias įtempiamųjų lubų dangas – tai plačiausia erdvė Jūsų fantazijai.

Dekoratyvinėse lubose galima įrengti bet kokių formų bei dydžių šviestuvus, vėdinimo įrangą, signalizaciją, priešgaisrinę sistemą, o taip pat šviesolaidines sistemas (žinomas kaip „žvaigždėtas dangus”). Tokios lubos puikiai tinka naudoti bet kokiose patalpose. Pasirinkę įtempiamąsias PVC lubas, Jūs turėsite puikią galimybę sukurti efektingą, originalų ir praktišką interjerą. Jos pasirengusios patenkinti bet kokį skonį ir išreikšti šeimininko individualumą.

Lubos su lakuota danga vizualiai didina erdvę, jose atsispindi kitos interjero detalės ir Jūsų patalpa įgyja tam tikro žavesio, nes su jokiomis kitomis mums įprastomis medžiagomis pasiekti to neįmanoma. Pasirinkus aksominę arba marmurišką dangą, Jūsų interjeras atrodys prabangiai ir solidžiai. Klasikinio stiliaus vertintojams galima pasiūlyti matinės tekstūros lubas su pasteliniais atspalviais ir bet kokiu įmanomu retušuotu vaizdu ant jų.

Lubų technologija tokia, jog lubų forma gali būti absoliučiai bet kokia, visos lubos iš PVC plėvelės gali turėti savo nepakartojamą formą: jos gali būti plokščios, ovalios, lanko pavidalo, rutulio formos, erdvinės, laužytų formų ar įvairių lygių.

Sertifikuoti Enviro-labefied produktai
2008-2021 © UAB Studios, Lubų sprendimai | Tel. +370 683 87825 | El. paštas: info@lubusprendimai.lt
Sprendimas: Casas.lt