Informacija telefonu: +370 683 87825

D.U.K.


Kokioms patalpoms tinka įtempiamosios lubos?

Įtempiamosios lubos tinka butų, ofisų, servisų, ligoninių, komercinių centrų, viešbučių,konferencijų salių, gamybinių ir kitų viešos paskirties patalpų įrengimui.

Kaip atrodys mano lubos po kelerių metų?

Visiškai taip pat kaip pirmą įrengimo dieną. Padidinto teršimo patalpose (pavyzdžiui, virtuvėje)rekomenduojama plauti lubas kartą per trejus-penkerius metus. Įtempiamosios lubos, bėgant laikui, atrodys daug švaresnės ir gražesnės negu bet kokios kitos lubos.

Kaip greitai mano namuose bus įrengtos lubos?

Netgi atsižvelgiant į paruošimą sudėtingai lubų konstrukcijai montuoti, mes galime pradėti darbą po 2 dienų nuo užsakymo gavimo momento. Vidutinių dydžių patalpose lubų įrengimas užims nuo 1 iki 2 dienų.

Kiek kainuoja įtempiamosios lubos?

Kaina kiekvienam objektui – individuali ir priklauso nuo darbų apimties bei sudėtingumo. Kaina  prasideda nuo  12 eur/m2

Ar įtempiamosios lubos ekologiškos?

Taip, lubų gamybos procesas visiškai nekenksmingas aplinkai. Taip pat aplinkos neteršia ir lubų transportavimas bei montavimas. Be to, tai ne tik neturi jokio poveikio sveikatai, bet ir saugo ją.

Jei jūs norite ekologiško produkto – Tekstilines lubos kaip tik jums, nes į specialų  audinį įpinamas antibakterinis siūlas, kuris apsaugo nuo mikrobų sankaupų. Todėl Tekstilines lubos tinka netgi aukštų higienos standartų reikalaujančioms medicininėms patalpoms.

Sertifikuoti Enviro-labefied produktai
2008-2021 © UAB Studios, Lubų sprendimai | Tel. +370 683 87825 | El. paštas: info@lubusprendimai.lt
Sprendimas: Casas.lt